Collection: 24oz. Candles

Our square jarred 24oz Candles are made with 100% cotton core double wicks and topped with a gold lid.
52 products
  • North Pole Spice
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Desert Wild Flower
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Buttered Popcorn
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tangerine
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit & Sweet Pea
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cactus Blossom
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherry
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cones & Spices
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberry
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Belgian Waffle
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Be Delicious
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Colada
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Apple
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bubble Gum
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wedding Day
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Friendship Bread
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • PB & J
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frangipani
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pecan Walnut Cake
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out