Collection: Wax Melt Cubes

Our Wax Melt Cubes are 3oz. of our natural blend soy wax.
201 products
  • Pumpkin Spice
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smoke Eater
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Midsummer's Night
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppermint
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pine Needles
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Pie
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honeysuckle
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hyacinth
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lavender
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lilac
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango Papaya
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Church
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cotton Candy
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eucalyptus
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Nut Bread
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baked Apple Pie
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Patchouli
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mulberry
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wine
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Magnolia
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spiced Pear
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla Musk
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jasmine
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grandma's Kitchen
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gardenia
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Angels Rejoice
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sunflower
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Amazon Rain Forest
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Balsam & Clove
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cinnamon
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Perfect Autumn
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out