Collection: 24oz. Candles

Our square jarred 24oz Candles are made with 100% cotton core double wicks and topped with a gold lid.
203 products
  • Patchouli
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Christmas Tree
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cinnamon
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lavender
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bayberry
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nag Champa
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hyacinth
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lilac
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple McIntosh
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Christmas Splendor
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honeysuckle
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Balsam Fir
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clove
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pine Needles
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Marshmallow Fireside
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eucalyptus
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gardenia
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smoke Eater
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange Cranberry
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Spice
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Church
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Midsummer's Night
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Home Sweet Home
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Nut Bread
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blue Mountain Glory
    Regular price
    from $10.99
    Sale price
    from $10.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snickerdoodle
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla & Patchouli
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sandalwood
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Chocolate
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Bun
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cotton Candy
    Regular price
    from $2.59
    Sale price
    from $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out